O Biurze

Jestem prywatnym detektywem od 2012 r. pracującym w firmie Spy Shop, największej na polskim rynku sieci sklepów detektywistycznych działającej od 2007 roku.


Strona internetowa jakubzyna.pl stanowi pewnego rodzaju moje portfolio, opisuje usługi, które
w firmie Spy Shop jesteśmy w stanie dla Państwa z sukcesem zrealizować.


Świadczymy profesjonalne usługi detektywistyczne nie tylko we Wrocławiu, Opolu, Krakowie, Katowicach, Poznaniu czy Warszawie ale również na terenie całego kraju jak i poza jego granicami.Polecany detektyw Wrocław – dlaczego warto wybrać właśnie nas ?


Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów firmy Spy Shop, którzy poza zakupem profesjonalnego sprzętu poszukiwali godnego polecenia detektywa zapadła decyzja o rozszerzeniu oferty.

Cechuje nas ogromne zaangażowanie w sprawy naszych Klientów, bogate doświadczenie w najróżniejszego rodzaju zleceniach oraz umiejętność wykorzystywania niekonwencjonalnych działań przynoszących wymierne efekty.Każdy z naszych klientów otrzymuje od nas obszerny szczegółowy raport z przeprowadzonych czynności wraz z dokumentacją fotograficzną oraz audio-wizualną. W firmie Spy Shop posiadamy dostęp do obecnie najnowszego sprzętu a jakość zgromadzonego materiału jest na bardzo wysokim poziomie.


Prywatny detektyw Wrocław – jak działamy:Skuteczny detektyw – dodatkowe wsparcie:Nasze usługi skierowane są zarówno dla osób prywatnych jak i dla ludzi biznesu oraz firm. Prowadzone przez biuro detektywistyczne zlecenia to przede wszystkim:


Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.PARTNERZY


Spy Shop

Spy Shop

Porady Detektywistyczne

Porady Detektywistyczne

GPS Trace

GPS Trace

Skuteczna Samoobrona

Skuteczna Samoobrona

Adwokat Jerzy Chojka

Adwokat Jerzy Chojka

Spy Optic

Spy Optic

Legalna Broń

Legalna Broń

Adwokat Agnieszka Moszczyńska

Adwokat Agnieszka Moszczyńska


Detektyw Jakub Zyna – biuro detektywistyczne Wrocław