Obserwacja osób i mienia

Obserwacja osób i mienia to przede wszystkim dyskretne i przeprowadzone w profesjonalny sposób działanie ustalające co robią w danym czasie nasi najbliżsi. Obserwacja równie często okazuje się pomocna w weryfikacji uczciwości partnerów biznesowych.


W trosce o bezpieczeństwo dziecka wielu rodziców decyduje się na to aby została przeprowadzona przez nasze biuro detektywistyczne obserwacja osób i mienia . W dyskretny sposób sprawdzimy czy państwa dziecko nie wdało się w złe towarzystwo, czy nie zażywa narkotyków bądź nie popełnia innych przestępstw spotykając się  z niebezpiecznymi i nie odpowiednimi dla Państwa dziecka osobami.


Również dla biznesu oferowana przez nasze biuro detektywistyczne obserwacja osób i mienia stanowi świetną ofertę. Jeżeli mają Państwo przypuszczenia, że partnerzy biznesowi  lub pracownicy działają na szkodę, prowadzą nieuczciwe działania lub nielegalne interesy “na boku” jesteśmy w stanie dyskretnie to zweryfikować.Obserwacja osób i mienia dotyczy również drogocennych i wartościowych dla Państwa przedmiotów. W przypadku niepokoju, że wspomniane przedmioty mogą zostać skradzione, uszkodzone lub być używane niezgodnie z przeznaczeniem zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.


Obserwacja osób i mienia to przede wszystkim:

  • obserwacja żony, męża, dziecka oraz innych ważnych dla nas osób
  • obserwacja partnerów biznesowych w celu potwierdzenia uczciwości
  • obserwacja pracowników
  • obserwacja danej grupy osób
  • obserwacja miejsc i pomieszczeń
  • zabezpieczenia i monitoring cennych przedmiotów
  • monitoring floty samochodów

Każdy z naszych klientów otrzymuje od nas obszerny raport z przeprowadzonych czynności wraz z dokumentacją fotograficzną oraz audio-wizualną. Posiadamy dostęp do najnowszego sprzętu a jakość zgromadzonego materiału jest na bardzo wysokim poziomie.


Jeżeli znaleźli się Państwo w sytuacji, która wymaga aby w profesjonalny i dyskretny sposób przeprowadzić obserwację zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni  w tygodniu.Niejednokrotnie nasi klienci w sytuacji, w której konieczna jest obserwacja osób i mienia korzystali z bogatej oferty produktów dostępnych w sieci sklepów detektywistycznych Spy Shop.PARTNERZY


Spy Shop

Spy Shop

Porady Detektywistyczne

Porady Detektywistyczne

GPS Trace

GPS Trace

Skuteczna Samoobrona

Skuteczna Samoobrona

Adwokat Jerzy Chojka

Adwokat Jerzy Chojka

Spy Optic

Spy Optic

Legalna Broń

Legalna Broń

Adwokat Agnieszka Moszczyńska

Adwokat Agnieszka Moszczyńska


Detektyw Jakub Zyna – biuro detektywistyczne Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *