Poszukiwanie osób i mienia

Zaginięcie najbliższej dla nas osoby to bardzo bolesne przeżycie dla każdego. Poszukiwanie osób należy rozpocząć jak najszybciej od momentu zaginięcia i powierzyć je profesjonalistą, gdyż przy tak delikatnych zleceniach nie można pozwolić sobie na błędy czy  niedopatrzenia.


Poszukiwanie osób to bardzo trudny i skomplikowany proces, w którym bardzo wiele czynników ma wpływ na odnalezienie zaginionej osoby w jak najkrótszym czasie.


Niejednokrotnie po stwierdzeniu zaginięcia rodzina poszukiwanej osoby stara się odnaleźć ją na własną rękę. Gdy z czasem nie przynosi to żadnych efektów a wizja odnalezienia staje się coraz bardziej odległa rodzina podejmuje decyzje o zgłoszeniu zaginięcia na policję.


Zgłoszenie zaginięcia na policji jest jak najbardziej słusznym i koniecznym krokiem ale trzeba zaznaczyć fakt, że jest ona często ograniczona wieloma procedurami. Zanim rozpocznie faktycznie prowadzić poszukiwania może minąć wiele cennego czasu, w szczególności jeżeli zaginiona osoba zostanie zakwalifikowana do II bądź III kategorii.Najlepszym rozwiązaniem po stwierdzeniu zaginięcia jest skontaktować się z  profesjonalnym biurem detektywistycznym, które od razu rozpocznie prowadzenie czynności. Najważniejsze to mieć świadomość tego, że czas w jakim podejmiemy działanie jest kluczowy.


Poszukiwanie osób to nie tylko zaginięcia, naszym klientom oferujemy również:

  • ustalenie miejsca zamieszkania lub pobytu członka rodziny
  • ustalenie miejsca pobytu osoby ukrywającej się
  • wywiad w celu ustalenia miejsca zamieszkania dłużnika
  • ustalenie danych nieznanego wcześniej członka rodziny i miejsca jego zamieszkania
  • ustalenie miejsca pochówku członka rodziny

Każdy z naszych klientów otrzymuje od nas obszerny raport z przeprowadzonych czynności wraz z dokumentacją fotograficzną oraz audio-wizualną. Posiadamy dostęp do najnowszego sprzętu a jakość zgromadzonego materiału jest na bardzo wysokim poziomie.


Jeżeli znaleźli się Państwo w sytuacji, że ktoś z najbliższych zaginął bądź chcą Państwo ustalić adres zamieszkania lub pobytu danej osoby zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni  w tygodniu.Przed zaginięciem najbliższej osoby można się ustrzec korzystając z profesjonalnych urządzeń służących do lokalizacji. Sieć sklepów detektywistycznych Spy Shop posiada bogatą ofertę lokalizatorów wraz z pełnym wsparciem technicznym.PARTNERZY


Spy Shop

Spy Shop

Porady Detektywistyczne

Porady Detektywistyczne

GPS Trace

GPS Trace

Skuteczna Samoobrona

Skuteczna Samoobrona

Adwokat Jerzy Chojka

Adwokat Jerzy Chojka

Spy Optic

Spy Optic

Legalna Broń

Legalna Broń

Adwokat Agnieszka Moszczyńska

Adwokat Agnieszka Moszczyńska


Detektyw Jakub Zyna – biuro detektywistyczne Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *