Usługi

 Jesteśmy profesjonalnym biurem świadczącym usługi detektywistyczne na najwyższym poziomie. Nasze bogate doświadczenie, skuteczność działania zadowoleni klienci oraz zaawansowany technologicznie sprzęt sprawiają, że jesteśmy w czołówce najlepszych polskich detektywów.


Nasz usługi skierowane są zarówno do osób prywatnych jak i do ludzi biznesu oraz firm. Prowadzone przez biuro zlecenia to przede wszystkim:Nie ograniczamy się jedynie tylko do powyżej wymienionych usług detektywistycznych. Podejmujemy się dla Państwa najbardziej skomplikowanych zleceń, które zostaną wykonane z najwyższą starannością.


Każdy z naszych klientów otrzymuje od nas obszerny raport z przeprowadzonych czynności wraz z dokumentacją fotograficzną oraz audio-wizualną. Posiadamy dostęp do najnowszego sprzętu a jakość zgromadzonego materiału jest na bardzo wysokim poziomie.


Jeżeli znaleźli się Państwo w sytuacji, która wymaga aby detektyw w profesjonalny i dyskretny sposób zajął się daną sprawą zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni  w tygodniu.PARTNERZY


Spy Shop

Spy Shop

Porady Detektywistyczne

Porady Detektywistyczne

GPS Trace

GPS Trace

Skuteczna Samoobrona

Skuteczna Samoobrona

Adwokat Jerzy Chojka

Adwokat Jerzy Chojka

Spy Optic

Spy Optic

Legalna Broń

Legalna Broń

Adwokat Agnieszka Moszczyńska

Adwokat Agnieszka Moszczyńska


Detektyw Jakub Zyna – biuro detektywistyczne Wrocław