Ustalanie majątku

detektyw jakub zyna ustalanie majątku skutecznie biuro detektywistyczne

Oferowana przez nasze biuro detektywistyczne usługa poszukiwania i ustalanie majątku pomogła już wielu klientom, którzy znaleźli się niejednokrotnie w trudnej sytuacji losowej.


Jeżeli Państwa dłużnik zalega ze spłatą twierdząc, że nie ma możliwości do wywiązania się z zaciągniętego zobowiązania posiadając jednoczenie ukryte środki zachęcamy do skorzystania z usług detektywistycznych oferowanych przez nasze biuro. Prowadząc poszukiwanie i ustalanie majątku zweryfikujemy czy dłużnik posiada środki finansowe bądź mienie umożliwiające uregulowanie zadłużenia wobec pożyczkodawcy.


Oferowane przez nasze biuro detektywistyczne poszukiwanie i ustalanie majątku jest również pomocne w różnego rodzaju skomplikowanych sprawach spadkowych. Ustalimy czy spadek który mają Państwo przyjąć nie jest obciążony zadłużeniem oraz sprawdzimy czy jakaś część spadku do odziedziczenia nie została zatajona przez któregoś z członków rodziny.Oferujemy profesjonalną pomoc w poszukiwaniu zaginionego bądź skradzionego mienia. Pomagamy w sprawach dotyczących skradzionych samochodów, maszyn budowlanychdzieł sztuki oraz innych cennych przedmiotów. Czas w jakim zostaną rozpoczęte czynności mające na celu odnalezienie mienia jest kluczowy w tego typu zleceniach.


Poszukiwanie i ustalanie majątku jest często wykorzystywane przez naszych klientów w celach biznesowych. Jesteśmy w stanie dyskretnie sprawdzić kondycję finansową danej firmy oraz ustalić jej budżet. Sprawdzamy również czy przyszli partnerzy biznesowi, z którymi chcą Państwo rozpocząć współpracę posiadają jakiekolwiek zadłużenie i czy nie zalegają ze spłatą długów.


Każdy z naszych klientów otrzymuje od nas obszerny raport z przeprowadzonych czynności wraz z dokumentacją fotograficzną oraz audio-wizualną. Posiadamy dostęp do najnowszego sprzętu a jakość zgromadzonego materiału jest na bardzo wysokim poziomie.


Jeżeli znaleźli się Państwo w sytuacji, która wymaga aby w profesjonalny i dyskretny sposób rozpocząć poszukiwanie i ustalanie majątku zapraszamy do kontaktu z naszym biurem detektywistycznym. Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni  w tygodniu.Niejednokrotnie nasi klienci w sytuacji, w której konieczne jest  poszukiwanie i ustalanie majątku korzystali z bogatej oferty produktów dostępnych w sieci sklepów detektywistycznych Spy Shop.PARTNERZY


Spy Shop

Spy Shop

Porady Detektywistyczne

Porady Detektywistyczne

GPS Trace

GPS Trace

Skuteczna Samoobrona

Skuteczna Samoobrona

Adwokat Jerzy Chojka

Adwokat Jerzy Chojka

Spy Optic

Spy Optic

Legalna Broń

Legalna Broń

Adwokat Agnieszka Moszczyńska

Adwokat Agnieszka Moszczyńska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *