Wywiad gospodarczy

Ze względy na coraz większą konkurencję wśród firm oferujących podobne usługi wywiad gospodarczy stał się koniecznością. Sprawdzenie wiarygodności kontrahenta może ustrzec przed zawarciem umowy, która może okazać się tragiczna w skutkach dla Państwa przedsiębiorstwa.


Wiele osób żyje w przekonaniu, że sabotaż, wykradanie poufnych danych czy wywiad gospodarczy dotyczy tylko wielkich korporacji. Jest to bardzo mylące przeświadczenie, gdyż takie zdarzenia są wykrywane w coraz mniejszych przedsiębiorstwach działających w bardzo różnych “codziennych” branżach.Nasze profesjonalne biuro detektywistyczne zweryfikuje wiarygodność oraz płynność finansową Państwa przyszłego partnera biznesowego. Potwierdzamy dane przedstawiane przez kontrahenta w celu wykrycia oszustwa wymierzonego w Państwa firmę.


W zakresie wywiadu gospodarczego oferujemy:

  • wykrywanie nieuczciwej konkurencji
  • pozyskiwanie informacji
  • potwierdzanie wiarygodności kontrahentów i współpracowników
  • usługę “tajemniczy klient”
  • audyt bezpieczeństwa

Każdy z naszych klientów otrzymuje od nas obszerny raport z przeprowadzonych czynności wraz z dokumentacją fotograficzną oraz audio-wizualną. Posiadamy dostęp do najnowszego sprzętu a jakość zgromadzonego materiału jest na bardzo wysokim poziomie.


Jeżeli znaleźli się Państwo w sytuacji, w której niezbędne jest skuteczny wywiad gospodarczy zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni  w tygodniu.Niejednokrotnie nasi klienci w sytuacji, w której konieczny jest  wywiad gospodarczy korzystali z bogatej oferty produktów dostępnych w sieci sklepów detektywistycznych Spy Shop.PARTNERZY


Spy Shop

Spy Shop

Porady Detektywistyczne

Porady Detektywistyczne

GPS Trace

GPS Trace

Skuteczna Samoobrona

Skuteczna Samoobrona

Adwokat Jerzy Chojka

Adwokat Jerzy Chojka

Spy Optic

Spy Optic

Legalna Broń

Legalna Broń

Adwokat Agnieszka Moszczyńska

Adwokat Agnieszka Moszczyńska


Detektyw Jakub Zyna – biuro detektywistyczne Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *